HATUNCA BUTİK OTEL
Yeşilırmak nehrinin ikiye ayırdığı gizemli ve her bir köşesi tarih kokan Şehzadeler şehri Amasya'da, sınırsız hayallerle, büyük bir keyif ve özenle oluşturulmuş çiçeği burnunda bir otel "Hatunca Otel". Pastel ve canlı renklerin kaynaştığı sıcak ve samimi bir aile işletmesi. 'Keşke şöyle de olsa' dememek için her ayrıntıyı büyük bir titizlik ve dikkatle önemseyip uygulayan bu otel, sizlere unutamayacağınız, hafızalarınızda yer edecek hatıralar sunuyor. Güne şehrin gürültüsünden uzak sessiz bir atmosferde, nehir kenarında ve çam kokularıyla şenlenen kuş cıvıltılarıyla uyanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Her biri günümüz şartlarına göre itinayla oluşturulmuş, nostalji ve modern tasarımların kaynaştığı, huzur veren renklerin tamamladığı odalarımız ise tam da keyif tutkunları için hazırlandı.
Sizleri ev yapımı reçeller, dalından domatesler, köy yumurtalarıyla; kış günlerinde nehir kenarında keyifli sohbetlere, yöresel lezzetlerle tanışmaya, özenle hazırlanmış konforlu odalarımızda dinlenmeye davet ediyoruz.
Önceliğimiz tüm konuklarımızın otelimize adım attıkları andan çıkışlarına kadar memnuniyetlerini kazanmak ve onlara daha önce hiç karşılaşmadıkları bir konaklama deneyimi yaşatmaktır.
Hem tarihin, hem doğanın, hem anın tadına vararak; kendinizi özel ve mutlu hissedeceğiniz anılarda birlikte olmak dileği ile...
HATUNCA AİLESİ
Sosyal Medyada Hatunca Otel